<

У Львові відкрилася виставка Романа Опалинського «Житіє»

Культура5 січня 20110

У Львові в галереї «LvivArt» 4 січня, перед різдвяними святами, відбулося відкриття виставки живопису і графіки знаного майстра, заслуженого художника України Романа Опалинського. Роботи об’єднані в цикл «Житіє». Художник у йому притаманній манері зображує життя слов’ян, їх сприйняття світу, радощі, мрії, побут. Підготовка до виставки тривала до останнього дня, а одна з робіт датована уже 2011 роком.

Як повідомляє кореспондент ZAXID.NET , проректор Львівської національної академії мистецтв, професор Ігор Голод зазначив на відкритті, що хоч давно знайомий із художником та його творчістю, з кожною наступною виставкою, щораз відкриває для себе щось нове. За його словами, це тому, що у Р.Опалинського творчий процес ніколи не припиняється.

І.Голод високо оцінив майстерність Р.Опалинського і висловив ідею, що уже час видати альбом, присвячений його творчості. «Він буде презентувати не лише Романа Опалинського. Цей альбом ще однією мистецькою гранню представить львівську художню школу, до якої завжди був причетним Роман Опалинський», - сказав І.Голод.

Голова Львівського осередку Національної спілки художників України Олег Микита додав, що Р.Опалинський є дуже майстерним, завдяки чому щораз показує публіці щось нове у своїй темі, й уже має право іменуватися класиком.

Довiдка ZAXID.NET

Роман Опалинський народився в 1962 р. Працює і живе у м. Городку, Львівської обл.. Закінчив кафедру художнього скла Львівського інституту прикладного та декоративного мистецтва (тепер Львівська національна академія мистецтв). Крім живопису також займаэться графікою і художньою обробкою металу. Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок. Серед яких "Осінні салони" і "Мистецтво вільного світу" у Львові, "Мистецтво – амбасадор свободи і демократії" у Києві, міжнародні пленери у Польщі, колективні виставки в Німеччині, Голландії, Франції, Словаччині. Твори знаходяться у приватних колекціях у Польщі, Німеччини, Голландії, США, Канаді, Австралії, Ізраїлі. Член Національної спілки художників України. Заслужений художник України (2009).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук