У Львові відкрилася виставка «Сусіди» 160 художників Західної України

Культура19 серпня 201128920

19 серпня у Львові в Палаці мистецтв відкрилася художня виставка «Сусіди», приурочена до 20-ї річниці Незалежності України. На виставці представлено 160 мистецьких робіт 160 митців – членів обласних організацій Національної спілки художників України Львівської, Вінницької, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Голова ЛОО НСХУ вітаючи учасників виставки з відкриттям Олег Микита зазначив, що митці в такому колі почуваються не просто «сусідами», а однією великою родиною. Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк у вітальному слові назвав проект справді добрим починанням, що відбувається у день великого християнського свята.

Львівщину на виставці представляють твори переможців 2010 та 2011 років «Весняного салону» Львівської обласної організації НСХУ, зокрема народні художники України – Михайло Демцьо та Володимир Одрехівський, заслужені художники України – Борис Буряк, Петро Сипняк, Станіслав Вольський, Любомир Яремчук, Віктор Москалюк, заслужений діячі мистецтв України – Василь Федорук, художники та інші. Також на виставці будуть представлені мистецькі твори організаторів виставки: заслужених діячів мистецтв України Ореста Скопа та Ігоря Гавришкевича, заслуженого художника України Романа Опалинського і художників Дмитра Гунца та Анатолія Буличова.

Також на виставці представлено збережений синьо-жовтий прапор, який підняли над Львовом 20 років тому.

Виставка «Сусіди» буде експонуватися впродовж трьох тижнів, а до кінця 2011 року – у кожній з областей. За її підсумками буде виданий каталог.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук