У Львові відкрилася виставка "Тайнопис" Олега Мінька

Головні новини за 29 жовтняЗореслава Кадикало, 29 жовтня 2014, 13:07 420 0

У вівторок, 29 жовтня, у галереї Гері Боумена відкрили виставку "Тайнопис" Олега Мінька. Там експоновані твори трьох останніх років творчості художника. Виставка приурочена річниці від дня смерті митця.

"Життя його було дуже таємничим, скромнмим і так скромно він відійшов, тихо і спокійно, залишивши нам велику спадщину", - розповіла донько Олега Мінька Ірина Муращик.

Мінько був родом із Макіївки Донецької області, однак навчався і формувався як художник у Львові. 

Роботам митця притаманні глибина та філософія - вони відчутні і в кольорі, і у формі. Спочатку Олег Мінько малював абстракцію. Пізніше твори набувають історичної та соціальної тематики. Останній період, який власне і представлений на виставці, вирізняється драматизмом та більш трагічними мотивами.

"Мінько з категорії філософів, який глибоко осмислює сутність буття людського і вміє це у надзвичайно естетичний спосіб це показати і драму людську, і людську трагедію і людську ницість, і людську велич. Це дається тільки великому талантові", - зазначив живописець Любомир Медвідь.

"Він був дуже добрим психологом, дуже тонко відчував якісь такі нематеріальні сфери. Йому вдалося виробити свою універсальну мову, багатогранність світу звести до символів певних. Так що ми прочитували за ними саму суть того часу", - додала мистецтвознавець Наталія Космолінська.

Виставка триватиме три тижні.

Олег Мінько відійшов у вічність 20 листопада минулого року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук