У Львові відкрилася виставка Володимира Риботицького

Культура2 лютого 20110

2 лютого у національному музеї у Львові ім.. А.Шептицького відкрилася виставка живопису відомого львівського митця, члена Національної спілки художників України Володимира Риботицького.

Виставка Володимира Риботицького – репрезентує творчий доробок митця 2005-2009 рр. В експозиції - 50 живописних полотен, серед яких переважають пейзажі та фігуративні композиції, повідомили ZAXID.NET у музеї.
Цінність творчого доробку художника – у неповторному прагненні поєднати здобутки народного мистецтва з традиціями українського авангарду початку століття та актуальними проблемами розвитку сучасного мистецтва.
Сьогодні, 2 лютого, у національному музеї у Львові ім.. А.Шептицького відкрилася виставка живопису відомого львівського митця, члена Національної спілки художників України Володимира Риботицького.

Довiдка ZAXID.NET

Народився художник 11 березня 1942 р. в с. Ляшки (Польща). 1962 р.– закінчив львівське училище декоративного та прикладного мистецтва ім. Ів. Труша (тепер –Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша); з 1970 р. – навчався у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва (тепер ЛНАМ), де вчителями з фаху були: Р. Сельський, Д. Довбошинський. З 1972р. – учасник міжнародних, всесоюзних, республіканських і обласних виставок. Працює у галузі станкового малярства. Член НСХУ (1985). У доробку переважають пейзажі та фігуративні композиції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук