У Львові відкрили 17-й сезон школи україністики

Головні новини за 22 липняВіталій Кубліков, 22 липня 2014, 15:04 250 0
дивіться також

Сьогодні, 22 липня, урочисто відкрили сімнадцятий сезон школи україністики у Львові. Навчальний процес зорганізували на базі університету імені Івана Франка. Тож іноземці з усього світу з’їжджаються до столиці Галичини, аби наблизитися до нашої культури та народу.

Як розповіла завідувач кафедри українського прикладного мовознавства ЛНУ ім. І. Франка Ірина Кочан, до проекту залучено найкращих викладачів, які напрацювали насичену програму.

«Є лекції і заняття з української мови, і лекції на різноманітні теми з економіки, релігії, з мистецтвознавства, будуть різноманітні майстер-класи», – зазначила педагог.

Додамо, цьогоріч прибуло чи не втричі менше гостей львіської школи україністики порівняно з минулими роками. Серед них представники діаспори, розкидані по світу, та просто допитливі студенти з Канади, Австралії, США, Німеччини та Кореї. Директор Центру україністики Ярослав Гарасим запевнив, що зацікавлення гостей не епізодичні. Україна декого захоплює по-справжньому.

«Два роки тому завершив нашу школу прес-аташе з Японії. І після закінчення школи україністики приїхав і подав в магістратуру, став магістром ЛНУ», – відзначив керівник Центру.

Іноземці мають три тижні, аби стати ближчими до нашої культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук