У Львові відкрили Міжнародний осінній салон "Високий Замок - 2014"

Головні Новини за 10 листопадаМарічка Крижанівська, 10 листопада 2014, 12:02 1154 0
дивіться також

На цьогорічний Осінній салон "Високий замок" подали свої твори 250 митців із різних регіонів України та з-за кордону. Експозицію відкрили на трьох поверхах Львівського палацу мистецтв.

Від живопису - до плакату, кераміки, текстилю і скульптури. Таким є Осінній салон 2014 року. Чимало робіт на антимілітарну тему, зокрема, полотна Сергія Міхновського, Олександра Ніколаєвського чи скульптури "Ватнік" і "Звір" Петра Старуха. 

"Ситуація, в якій опинилася Україна, впливає на усіх, і на художників теж. Слова тут зайві, ми можемо лише достукуватися до свідомості, до сердець людей своїми творами. Я створив "Звіра" років 20 тому, але актуальним він став саме нині. "Звір" є ілюстрацією того, що десь глибоко у суспільстві сиділо, а тепер вилилося перед людством", -  розповів скульптор Петро Старух. 

Експозиція Осіннього салону складається із трьох експозицій: творів сучасних художників, українського плакату у Львові та творів відомих метрів. Останньою цьогоріч є виставка пам'яті скульптора Володимира Сколоздри.  

Учасників Осіннього салону нагородять на закритті виставки 7 грудня. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук