У Львові відкрили першу Медіатеку

Головні Новини за 20 жовтняМарічка Крижанівська, 20 жовтня 2014, 17:34 0
дивіться також

Відтепер на базі бібліотеки імені Лесі Українки на вулиці Мулярській, 2а у Львові діятиме сучасна Медіатека – місце самоосвіти, розваг та зустрічей.

У Медіатеці збережуть книжкові фонди, але паралельно діятимуть сучасний мультимедійний центр, кіноклуб «Silentium», Клуб настільних та віртуальних ігор, Школа медіа-арту, Театральна студія, проект «Щоденник», Школа джазу, курси англійської мови для дітей.

«Кожен може пропонувати свої громадські ініціативи, і Медіатека стане майданчиком для їхньої реалізації. Ми будемо допомагати у цьому. Це буде платформа, третє місце між домом і роботою, куди людина зможе прийти, щось отримати, відпочити, поспілкуватися», – розповіла арт-директор першої львівської Медіатеки Софія Оліферчук.

За словами начальника управління культури Львова Ірини Подоляк, перед створенням Медіатеки запозичували досвід Вроцлава.

«Такий проект вдалося реалізувати завдяки співпраці Львівської міської ради, програми «Бібліоміст» та німецького товариства GIZ. Також долучилися благодійники. Наразі в нас залишається одна проблема: приміщення ще треба пристосувати до потреб візочників. Це є нашим пріоритетом, і ми це однозначно зробимо найближчим часом», – зазначила Ірина Подоляк.

Медіатека на вулиці Мулярській є першою, але не останньою, – обіцяють у мерії. У планах – перетворити всі бібліотеки Львова на медіатеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук