У Львові відкрили виставку фотографій сучасної "стародавньої" Греції

Культура14 квітня 20096890

14 квітня у Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка робіт грецького майстра фотографії Ставроса Андріотіса "Відсутність і присутність". У 45 чорно-білих та кольорових фотографіях - стародавні грецькі міста, археологічні пам’ятки Греції, новий музей Акрополя.

"Виставкою фотографій Ставроса Андріотіса в Україні Музей фотографії м. Салоніки відзначає своє 10-річчя. Ці фотографії несуть енергетику предків, ці стародавні міста, залишки амфітеатрів, скульптур, які розкидані у природі та просторі - маленька частка того великого спадку, який відображає у своїх працях Ставрос Андріотіс. У його фотороботах - це основна тема: Греція стародавня і сучасна Греція", - розповіла ZAXID.NET голова грецької общини "Еллінес" у Львівській області Людмила Кечеджи.

За її словами, ця виставка об’єднує греків в різних містах України, адже виставка вже побувала в Києві, Одесі, Маріуполі, Харкові, а після Львова "поїде" у Крим.

Як зазначив мистецтвознавець Орест Голубець, хоч і важко передати енергетику місцевості у творах, але у фотографіях Ставроса Андріотіса - ця потужна енергетика відчувається.

Виставка триватиме до 30 квітня.

Довiдка ZAXID.NET

Ставрос Андріотіс народився в Греції.У 1999 одержав нагороду на Міжнародному конкурсі візуальних мистецтв, Нью-Джерсі. США, та у 2000р. на Національному конкурсі фотографії в Галереї Nexus, Нью-Йорк, США. Виставку "Відсутність і присутність" Ставроса Андріотіса вперше в Україні показали в Києві, в Українському центрі традиційної культури (березень 2008р).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук