У Львові відкрилось економічне представництво Малопольського воєводства

Сьогодні, 25 червня,  у Львові відкрилось перше в Україні економічне представництво Малопольського воєводства. Спільний проект Малопольської агенції регіонального розвитку (MARR SA)  та Львівської торгово-промислової палати (ЛТТП) має стати майданчиком для активної співпраці між підприємцями двох регіонів, насамперед, для представників малого та середнього бізнесу. На момент відкриття вже є перші заявки на співпрацю.  

Участь в урочистому відкриття взяли представники Львівської міської ради,  ЛОДА, Генерального консульства республіки Польщі у Львові та Посольства Польщі в Україні.  

Як розповів ZAXID.NET Юрій Булик,начальник відділу зв’язків з громадськістю ЛТПП, головна мета діяльності економічного представництва – це допомога у встановленні безпосередніх контактів між підприємцями. «Хтось шукає постачальника, хтось ринок збуту чи інвестора. Все що треба зробити – заповнити заявку, яка буде направлена безпосередньо зацікавленій аудиторії», -- каже він.

За словами Булика, з української сторони вже є перша заявка – ТОВ «ТК «Львівхолод» зацікавлені у експорті олії.  Мирослава Полець, директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності «Львівхолоду» підтвердила, що львівський рітейлер має намір працювати на польському ринку: «Ми розмістили заявку на експорт продуктів харчування. Пріоритетними для нас є експорт борошна, кондитерських виробів, олії тощо. Крім того вже підписали перший контракт з польської компанією виробником макаронів, на імпорт їхньої продукції».

Представники MARR SA  також покладають великі надії на нове представництво і сподіваються також, що зміниться не лише кількість спільних проектів, але й їх якість. За словами Беати Гурська-Нєц (Beata Górska – Nieć), директора департаменту з інвестиції  MARR SA, найперспективнішими напрямками для співпраці між Львівщиною та Малопольським воєводством є сфера IT. На сьогодні агентство вже активно залучає українських програмістів до праці в Польщі.

«IT-бізнес, на сьогодні один з найперспективніших напрямків співпраці, - переконана Беата Гурська-Нєц, - великі можливості для співпраці є у сфері послуг – медичних, гастрономічних чи будівельних.  І звичайно продаж товарів».

За словами директора департаменту з інвестицій,  українські фірми матимуть однакові умови з польськими, адже будь-яка фірма, що зареєстрована на теренах Малопольського воєводства однакові права незалежно від походження капіталу. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук