У Львові відкривається Конгрес культури східного партнерства

КультураДарина Цвях, 3 вересня 20150
У Львові відкривається Конгрес культури східного партнерства
фото ОМКФ
Кадр з фільму «Жива ватра»

Сьогодні, 3 вересня, у дворику львівської Ратуші відбуватиметься допрем’єрний показ фільму Остапа Костюка «Жива ватра» та концерт «Гич Оркестру» на спільній сцені Фестивалю партнерства та Конгресу культури східного партнерства.

Такими стануть перші акції Конгресу Культури Cхідного партнерства. Його урочисте відкриття відбудеться вже у п’ятницю, 4 вересня.

Цього року Конгрес культури у Львові має генеральну тему «Місія культури в часи криз». Кшиштоф Жук, мер міста Любліна, де відбувалися два попередні Конгреси, передасть Конгрес мерові Львова Андрієві Садовому, а серед високоповажних гостей відкриття очікуються Ярослав Дрозд, В’ячеслав Кириленко, Сергій Квіт, Юрій Рубан, Олег Синютка, Анджей Чістол, Пьотр Дробняк, Ірина Магдиш, Володимир Мельник, Рефат Чубаров, Олександра Коваль, Зеновій Мазурик та численні інші гості. Провадити відкриття буде Юрій Прохасько.

Протягом літа до участі у ІІІ Конгресі культури зголосилися понад 600 учасників з більш як 20-ти країн світу. Вперше цей міжнародний форум відбудеться у одній з країн Східного партнерства – з тим, щоб люди культури солідаризувалися і сміливо бралися до впровадження реальних змін у своїх містах та країнах. Конгрес ставить собі за мету надихнути людей культури до реальних змін, підняти статус культурної сфери в Україні та країнах Східного Партнерства, і зорганізувати різні культурні середовища до обміну та комунікації.

Після відкриття Конгрес розпочне спільна вступна панельна дискусія між Паскалем Брюне та Міхаілом Гнєдовським «Місія культури в часи криз», яку модеруватиме Оксана Форостина.

Потому розмова піде на п’ять паралельних напрямків відповідно до тем панелей Конгресу: «Криза європейських цінностей», «Комунікації культури», «Культурна політика та економіка культури», «Мистецтво як провокатор змін» та «Страх в культурі/Культура страху».

Увечері кожного дня на гостей Конгресу та львів’ян чекає різноманітна культурна програма: IQ-сцена Конгресу культури, сцена Фестивалю партнерства у Дворику Ратуші, Дні мистецтва перфоманс у Львові, театральні, візуальні проекти та інсталяції (галереї Музей ідей, Дзиґа, ІконАрт, Львівський палац мистецтв, підвали Ратуші, сквер біля бібліотеки Стефаника, тощо) та навіть добірка найкращих акцій з фестивалю Ніч у Львові. Карту та повну програму подій можете завантажити на сайті або ж знайти у вільному доступі в усіх основних локаціях Конгресу культури. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук