У Львові відкрився Фестиваль дитячого читання "Форум видавців -дітям"

Культура7 травня 20093000

7 травня у Львівському палаці мистецтв офіційно відкрився Фестиваль дитячого читання "Форум видавців - дітям". До участі у ньому зголосилося 55 дитячих видавництв з усієї України та 46 навчально-педагогічних видавництв. Приїхали на "дитячий форум" і 54 юнаків і дівчат, яких нагороджено почесним званням "Найкращий читач України". Про це зазначила Президент Форуму Олександра Коваль.

"Говорять, що діти - наше майбутнє, але зараз можна сказати й інше: ми - майбутнє дітей: те, як ми їх виховуємо, яку книжку ми їм даємо читати, як ми їх навчимо, - таке у нас і буде майбутнє", - зазначила Олександра Коваль.

За її словами, програма Фестивалю насичена різними подіями, серед них - літературні дискусії, творчі зустрічі з письменниками та зірками, дебати. Протягом трьох днів у Львові відбуватиметься чимало презентацій книг, конкурсів, вікторин та майстер-класів.

Найкращими книгами "Форум видавців - дітям 2009" у номінації "Книжка для найменших" названо книгу "Видавництва Старого Лева" - Мар’яни Савки "Чи в бабуїна є бабуся?", у номінації "Книга, яку варту читати" - "Час настав" Костянтина Матвієнка, видавництво "Теза", у номінації "Я пізнаю світ" виграла книжка "Статеве дозрівання до 16р." видавництва "Пегас", гран-прі визначено не було.

"Якось так непомітно від великого книжкового Форуму відбрунькувався Форум видавців - дітям", який тепер відбувається цілком окремою подією. Добрих книжок і добрих вражень" , - побажав найменшим читачам львівський міський голова Андрій Садовий.

8 травня у Львові у межах соціальної ініціативи "Книга творить Людину - Людина творить Країну" лідер гурту ОЕ Святослав Вакарчук візьме участь у Фестивалі дитячого читання "Форум видавців - дітям".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук