У Львові відкриється виставка "Падав сніг на поріг"

Культура6 січня 20114900

11 січня в галереї «Зелена канапа» відкриється нова виставка: «Падав сніг на поріг», авторами якої є художниці Вікторія Проців та Інна Івасюк.

Відкриття виставки відбудеться 11 січня о 17.00. Триватиме виставка до кінця січня, повідомили ZAXID.NET в "Зеленій канапі".

"У галереї ви побачите театралізовані забави, карнавали, вечорниці з їхніми кокетуваннями і залицяннями, від двох вже дорослих мисткинь, для яких дитинство не закінчується. Вони бережуть вірність цьому світлому і щирому періоду в житті кожної людини, за допомогою своєї творчості. Вікторія Проців малюючи свої кольорові зображення кумедних персонажів і сюжетів, а Інна Івасюк бавлячись в магодзи – текстильні ляльки ручної роботи", – зазначила куратор галереї Олеся Домарадзька.

Довiдка ZAXID.NET

Вікторія Проців народилася 1983 року у Львові в сім`ї художників. Закінчила ЛНАМ (графічний дизайн) 2006 року. Автор чотирьох персональних виставок: в Етнографічному музеї у Львові 2006 року, 2010 - го в Музеї Павла Тичини в Києві та в "Зеленій канапі" 2007 і 2009 роках. Учасниця Міжнародного Салону "Високий Замок" (2004, 2005, 2006 роки) в Палаці Мистецтв (Львів), виставки під назвою "Румбамбар" в галереї "Коло Заспи" (Київ) та кількох групових виставок в "Зеленій канапі". ЇЇ твори учасники багатьох благодійних аукціонів, ними ілюструють поезію, оформлюють календарі та ін. Працює в техніці кольорової графіки, якої її навчив батько Іван Проців. Інна Івасюк народилась в с. Рашків, Хотинського району, Чернівецької області в 1977 році. Здобула освіту у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка на кафедра художньої вишивки та закінчила ЛНАМ, отримала диплом магістра. Учасниця величезної кількості виставок і фестивалів в Україні та за кордоном. Серед яких дві персональні виставки в "Зеленій канапі" 2007 і 2010 року. З останніх подій 2010 року: участь у фестивалі "Київська казка" в Мистецькому Арсеналі (Київ), презентація ляльки для Кензо Такада в межах четвертого Lviv Fashion Week, виставка в Музеї О. Гончара в Києві.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук