У Львові відкриється виставка Альбіни Ялози

КультураДарина Цвях, 23 лютого 20152050

У Галереї сучасного мистецтва Українського Католицького Університету 24 лютого відкриється персональна виставка Альбіни Ялози «Високий друк». Це перша експозиція художниці в Галереї УКУ, де вона продовжує дослідження сакральних християнських мотивів. Кілька місяців тому в «Я Галерея» у Києві було представлено її проект «По той бік», а для Львова до цієї серії ще долучилися чотири абсолютно нові роботи, що переосмислюють відомі сюжети в ліногравюрі, повідомляє Cultprostir.

Участь у відкритті виставки візьмуть: президент УКУ Владика Борис (Ґудзяк), куратор арт-центру «Я Галерея» Павло Гудімов, менеджер проектів УКУ Андрій Курочка.

Директор Музею УКУ, мистецтвознавець Андрій Цибко, розповідає, що «характерною ознакою стародруків є їхнє старанне оформлення і високий мистецький смак. А їх поєднання із творами художниці Альбіни Ялози взаємно підкреслює мистецьку та історичну цінність цих творів». Вступаючи в діалог із сучасним мистецтвом, гравюри «Хрещення», «Розп’яття», «Вознесіння» XVII-XVIII ст., розкривають свою композиційну та ідейну гармонію. Тож, попри більш ніж тристалітній інтервал, обидві частини проекту складуть цілісний і завершений взірець «Високого друку».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук