У Львові відкриється виставка «Червоне, охра, золоте»

Культура17 червня 20110

23 червня у Львові в Національному музеї у Львові ім.А.Шептицького відкриють персональну виставку живопису мисткині Галини Новоженець «Червоне, охра, золоте».

 

Про це ZAXID.NET повідомили організатори.

В експозиції представлять малярство художниці, виконане в 2000-2011р., з авторськими творами-цитатами із попередніх періодів. Живописну експозицію доповнять поетичні тексти поетів сучасності (Ю.Андруховича, М.Воробйова, І.Гончара, І.Калинця, Л.Костенко, М.Кривенко, Г.Крук, І.Лучука, Г.Старовойт та інших), які символікою та настроями перегукуються із творчістю художниці.

Галина Новоженець – львівська мисткиня та педагог, член Національної спілки художників України, доцент кафедри академічного живопису Львівської національної академії мистецтв.

Творам художниці притаманні колористика та стилістика естетики неовізантизму, просіяні крізь призму давньоукраїнської архаїки. Колір несе особливе символічне навантаження: ключова тріада - червоне, вохра, золоте.

Початок о 16.00.

 

 

Довiдка ZAXID.NET

Галина Новоженець-Гаврилів народилась в 1961р. у Львові. Закінчила Український поліграфічний інститут ім.Ів.Федорова (нині – Українська академія друкарства), відділ художнього оформлення книги. Стажувалась в Петербурзькій (1989р.) та Віденській (2000р.) академіях мистецтв. Член Мистецького товариства «Шлях» (1988 – 1992рр.). Член Національної спілки художників України. Працює в техніці олійного живопису на полотні. Брала участь у міжнародних виставкових акціях.

Роботи зберігаються у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького (Львів), Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (Львів), Львівській національній картинній галереї (Львів), а також в приватних збірках в Реґенсбурзі, Швабішгалле, Ковентрі, Версалі, Торонто, Ванкувері та Сан-Франциско.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук