У Львові відкриється виставка про І Світову війну

КультураДарина Цвях, 23 грудня 20145380

Сьогодні, о 18.30 в Центрі міської історії відбудеться відкриття виставки “Велика Війна 1914 - … Індивідуальний та глобальний досвід”.

Ця війна, відома також як Велика Війна, була безпрецендентним за масштабом конфліктом, який вплинув на всі виміри людського життя у цілому cвіті. Практично ніхто не піддає сумніву її ключового значення у світовій історії, однак досі тривають дискусії про характер впливу війни і зміни, які вона спричинила.

Ідеєю виставки є подивитися на війну з двох різних, але поєднаних перспектив: з одного боку, як на глобальний конфлікт, а, з іншого, як на індивідуальний досвід різних її учасників, наголошують організатори виставки.

Саме так і вибудовано виставковий простір. Перша частина присвячена глобальному виміру війни.

Друга частина показує індивідуальний досвід війни, так звану "культуру війни". З огляду на нові технології та стратегії воєнних дій, І Світова війна залучила величезну кількість населення різних верств та територій. Цілі суспільства на воєнному і домашньому фронтах працювали для потреб війни. Відтак виставка спробує розповісти як уявляли війну різні її учасники і що змушувало їх продовжувати воювати впродовж такого тривалого часу.

Для більшого залучення глядача у експозицію використані інтерактивні інсталяції та великомасштабні сенсорні екрани.

Виставка буде доповнена супровідною програмою, яка міститиме публічні лекції, освітню програму для школярів та кінопокази, які стосуватимуться різних аспектів І Світової війни. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук