У Львові відкриють культурні центри для дітей з особливими потребами

СуспільствоН.Т., 6 серпня 20162940

Восени у Львові відкриють освітньо-культурні центри для дітей з особливими потребами. У таких центрах діти з інвалідністю зможуть отримати допомогу від фахівців, а також – провести своє дозвілля після навчання у школах.

Як розповіла заступниця голови Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська, це буде перший в Україні проект денного перебування дітей-інвалідів. Планується, що в області створять мережу таких закладів.

«Особливі дітки після школи фактично залишаються один на один із батьками, котрі рідко можуть кваліфіковано надати увесь спектр послуг, яких потребує дитина-інвалід. Та й взагалі процес здобуття знань для них є достатньо складним. Власне, мережа центрів денного перебування дозволить «звільнити руки» батькам, адже їхні діти зможуть проводити весь позаурочний час із кваліфікованими фахівцями», – розповіла Маріанна Вільшинська.

За її словами, пріоритетним у діяльності цих закладів буде формування вмінь дітей з особливими потребами, розвиток їх творчих здібностей, реабілітація та оздоровлення.

Перші центри для дітей з особливими потребами відкриють на базі Навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступенів Св. Миколая (Брюховичі, вул. Незалежності України, 1) та у приміщенні школи-інтернату І-ІІІ ступенів Марії Покрови (Львів, вул. Личаківська, 35а).

Львівська облдержадміністрація закликає батьків дітей з інвалідністю записуватися у групи денного перебування цих двох закладів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук