У Львові випробували рейковий велосипед

Головні Новини за 03 листопадаВікторія Іваскевич, 3 листопада 2014, 13:55 1908 0

2 листопада у Львівському парку "Знесіння" випробували рейковий велосипед. Дирекція парку сподівається, що в майбутньому він стане новим атракціоном та працюватиме на постійній основі.

Ідею велосипеда привезли волонтерки з Німеччини, які працювали кілька місяців у Львові. У них на батьківщині такий транспорт використовують і з туристичною, і з промисловою метою. 

Одна з них Сюзанна Корнет розповідає: "Я насправді ніколи не користувалась рейковими велосипедами і ніколи їх не бачила, але насправді їх багато у Німеччині. Перед тим, як спробувати створити щось таке у Львові, ми провели ціле дослідження. Шукали потенційних партнерів та людей, які працюють з рейковими велосипедами і є дуже великі проекти. Навіть цілі компанії, які здають в оренду такі механізми".

Пілотний велосипед змайстрував Олександр Наконечний у гаражі. 

Він встановив каретку від старого ровера - "Україна" і поставив дві зірочки. Конструкція рухається за допомогою велосипеда, який кріпиться зверху. Втім майстер певен, якщо атракціон запрацює на постійній основі, потрібно буде збудувати новий механізм.

"Це пілотний проект. Бажано встановити тут амортизатори. Сама конструкція буде поки що стояти в гаражі, але коли ми дістанемо всі дозволи, то потрібно буде його вдосконалити, а тоді ставити на рейки", - розповів Олександр. 

Коли велосипед встане на рейки вдруге, наразі не відомо. Парк "Знесіння" шукатиме спонсорів та просто творчих людей, які би взялись за проект.

"Можливо, одних, які мають творчі наміри, інших, які б хотіли відпочивати таким чином, які бачать в тому сенс. А найбільш важливо знайти людей, які б бачили сенс фінансувати цей проект до зразка якогось серійного, який має сертифікацію і щоб можна було це зробити як платну регулярну послугу", - пояснив заступник директора парку "Знесіння" Олександр Завадович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук