У Львові вийде книжка про Андрія Кузьменка авторства його мами

«Видавництво Старого Лева» готує до друку книжку про Андрія Кузьменка (Скрябіна) авторства його мами – Ольги Кузьменко.

Це невеличка книжечка (48 сторінок) спогадів про Андрія, про найважливіші моменти з його життя, йдеться на сайті львівського видавництва.

Як зазначено в анотації до книжки, тут містяться і відгуки про Кузьму Скрябіна його прихильників. Навіть наведено кілька з них.

Кузьма був справжнім українцем, патріотом своєї держави. Він не боявся казати те, що думав. Він був реально крутим і класним. Сумно, що його вже немає з нами. Це та людина, яка могла зробити світ кращим :(((

Сашко, м. Лубни

****

Кузьміч, ну ти конєшно крутезний чувак! :) Ні одне твоє слово тепер не залишається без уваги, ти чуєш? Кожна пісня, кожне інтерв’ю, кожне відео, аудіо... Все, що ти говорив, про що мислив, тепер наче якесь вчення... Ти що, якийсь Нострадамус? :) Бо багато з того, що ти співав і говорив, стало пророчим!

****

Андрюха, і пішов ти від нас теж як справжня зірка, що так яскраво світила і після себе залишила ще яскравіше гало... А я впевнений, що ти живий і десь там даєш концерти, качаючи своїм сивуватим хаєром, і матюкаєш цю всю погань... :)

****

Дякую тобі, Кузьма, ти живий, тепер я це точно знаю...

Андрій Іванович, м. Тернопіль

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук