У Львові вийшла книга про те, як говорити з дітьми про війну

КультураДарина Цвях, 3 лютого 20156340
У Львові вийшла книга про те, як говорити з дітьми про війну

У середу, 4 лютого, у львівській книгарні «Є» відбудеться презентація дитячої книги творчої майстерні «Аґрафка» - «Війна, що змінила Рондо»: як говорити з дітьми про війну?».

У книзі йдеться про дуже актуальні сьогодні теми: чи говорити і як говорити з дітьми про війну, про відмінність сприйняття дитячого і дорослого, про пріоритети та ідеї, про війну, пам’ять, мир і боротьбу. Модеруватиме зустріч поетеса, викладач, науковець Ірина Старовойт. Книга «Війна, що змінила Рондо» вийшла на початку 2015 року у «Видавництві Старого Лева».

Книжка, яку створила «Аґрафка», дає змогу поговорити з дітьми про війну мовою, яка не травмує, а допомагає осягнути, що ж відбувається, як з цим боротися і як з цим жити.

Книга «Війна, що змінила Рондо» розповідає історію міста Рондо, в якому живуть тендітні та вразливі створіння. Головними персонажами є троє друзів – Данко, Зірка та Фабіян. У мирне місто одного дня приходить війна. Лихо завжди приходить зненацька, війни ніхто ніколи не знав і тим паче не чекав, проте вона прийшла і торкнулася кожного мешканця Рондо. Це книга про те, що перемогти у війні можна лише згуртувавшись, а справжнім героєм може стати кожен. Проте, навіть коли війна закінчується, вона назавжди залишає по собі сліди

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук