У Львові визначили власників «Золотого мольберта»

Культура2 червня 20117570

У Львові визначили переможців ІХ щорічного Міжнародного фестивалю «Юні таланти під покровом Короля Данила». Одну з найбільших дитячих мистецьких нагород у світі - «Золотий мольберт» здобули троє юних митців – зі Львова, з Керчі, а також із Москви.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради,  в молодшій віковій категорії від 5 до 8 років «Золотого мольберта»  здобув Роман Рижук зі Львова. У середній віковій групі від 9 до 12 років найкраща робота була у Каріни Піскун з Керчі. А в старшій віковій категорії від 12 років «Золотого мольберта» вручили художниці із Москви Алєксандрі Єрємєєвій.

«Протягом року на різних пленерах діти малювали свої роботи. Відтак було визначено 30 кращих, автори яких стали фіналістами та одержали золоті медалі фестивалю. Потім 15 високоповажних членів журі мали активні дискусії з приводу того, кому ж віддати Золоті мольберти. Бо насправді усі 30 дітей є дуже талановитими, всі їхні роботи є фантастичними. Це шедеври, тому кожен із них, як на мене, заслуговував на найвищу нагороду. Однак, журі таки вдалося вибрати кращих», - розповіла засновниця фестивалю, головний редактор Всеукраїнського освітньо-мистецького часопису «Артклас» Ольга Михайлюк.

Мета цього фестивалю - багатогранно розвивати творчі здібності та художню культуру дітей засобами мистецтва, формувати художньо-естетичні смаки, розвивати інтерес до пізнання творів мистецтва засобами музейної педагогіки, створювати умови для творчого спілкування та самореалізації, ознайомити учасників Фестивалю зі старовинним містом Лева та замками й музеями Львівщини, а також сприяти розвитку дружніх стосунків та творчому спілкуванню дітей різних регіонів України та світу.

Загалом фестиваль триватиме понад 3 тижні. За цей час передбачені численні майстер-класи для дітей, екскурсії Львовом та областю, зустрічі учасників з різноманітними митцями виставки дитячих художніх творів.

За словами організаторів фестивалю, на наступний десятий, ювілейний, фестиваль приїдуть учасники з Франції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук