У Львові вшановуватимуть пам’ять засуджених під час «Процесу 59-ти» 1941 року

Культура27 грудня 20105080

17 січня у Музеї «Тюрма на Лонцького» відбудуться заходи з вшанування пам’яті українських студентів, засуджених радянським комуністичним режимом під час «Процесу 59-ти». Зокрема заплановано показ документального фільму про трагедію, що сталася 70 років тому, і яка є маловідомою сучасній молоді. Про це 27 грудня під час засідання організаційного комітету із відзначення цієї дати повідомив директор музею, історик Руслан Забілий.

До Дня пам'яті українських студентів, засуджених радянським комуністичним режимом 1941 року під час «Процесу 59-ти» у Львівському національному університеті ім. І.Франка планують відкрити документальну виставку, яка пізніше буде демонструватися й в інших вищих навчальних закладах.

Організаційний комітет, до якого входять представники Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації, інтелігенції Львівщини, розглядають можливість відзначити українських студентів, засуджених радянським комуністичним режимом під час «Процесу 59-ти» відзнаками ім. Степана Бандери, зокрема Ольгу Попадин, що живе у Львові.

У квітні планується також провести конференцію, присвячену проблематиці участі студентської та учнівської молоді у визвольних змаганнях 40-50 років ХХ сторіччя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук