У Львові вшосте відбудеться українсько-польський Фестиваль партнерства

КультураОльга Перехрест, 5 вересня 2017, 15:12 420 0

Цього року українсько-польський Фестиваль партнерства відбудеться у Львові вже вшосте. Учасники фестивалю обговорять проблеми культурної дипломатії та міжнародної співпраці. А на безкоштовній сцені, встановленій на площі Ринок, виступатимуть 15 українських та польських гуртів.

«Через цей проект ми хочемо підкреслити унікальність контактів Львова і Львівщини з польськими органами самоврядування. Їхня інтенсивність – абсолютно виняткова в масштабі всієї України і Польщі. Я переконаний, що кожна з частин фестивалю, промоційна і культурна, будуть цікавими і привабливими для мешканців Львова і Львівщини, а також туристів, які будуть у місті», - розповів Рафал Вольскі, генеральний консул Польщі у Львові.

Цього року до Львова приїдуть представники Поморського, Вармінсько-Мазурського, Мазовецького, Люблінського, Підкарпатського, Малопольського, Силезького, Нижньосилезького воєводств, а також міст – Вроцлава, Кракова, Варшави, Лодзі, Любліна, Ряшева і Перемишля. Вони візьмуть участь у Форумі партнерства, на якому обговорюватимуть напрямки подальшої співпраці у галузях охорони здоров’я, розвитку гірських районів та культурної дипломатії. Дискусії відбуватимуться у внутрішньому дворику ЛОДА.

«Ці всі зустрічі ведуть до конкретного співробітництва. Цього року ми реалізували низку проектів, які налагодили на попередньому форумі. Наприклад, в жовтні на запрошення Любуського воєводства діти, чиї батьки загинули в АТО або зараз воюють, поїдуть на оздоровлення. У співпраці із Малопольським воєводством наші представники ОТГ їздили в Польщу, де польські колеги ділились своїм досвідом», - зазначила директорка департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Поліна Лі.

Культурна складова фестивалю складається з музичної, виставкової та кінопрограми.

З 8 по 10 вересня на площі Ринок виступатимуть українські та польські гурти: Zapaska, Dzyga Jazz Quintet, J&D band, Czerwony Tulipan, Kapela ze Wsi Warszawa та інші. У п’ятницю та суботу виступи розпочинатимуться о 17:30, у неділю – о 13:00. Із повною програмою виступів можна ознайомитись на сторінці події.

У суботу, 9 вересня, у внутрішньому дворику ЛОДА влаштують безкоштовний кінопоказ від мистецької формації Wiz-Art.

В межах фестивалю у двох львівських музеях відкриються нові виставки. Державний природознавчий музей прийме фотопроект Генрика Цірута «Дендроформи», а у Львівському історичному музеї відкриється виставка фотографій пам'яток Любліна, які зафіксував Петро Мацюк.

Також на площі працюватиме спеціальна 5-D капсула, за допомогою якої можна львів'яни зможуть на власні очі побачити (та відчути) велотраси східної Польщі.

Вхід на всі заходи Фестивалю партнерства – вільний.

Фестиваль партнерства відбувається за ініціативи Генерального Консульства Республіки Польща спільно з Львівською облдержадміністрацією, Львівською облрадою та Львівською міською радою. Це одна з найбільших українсько-польських подій, які приймає місто.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук