По Львову розставлять 50 камер цілодобового відеоспостереження

Закупівля обладнання і його монтаж коштуватиме приблизно ₴4 млн

ЕкономікаО.Г., 19 жовтня 20150
По Львову розставлять 50 камер цілодобового відеоспостереження
фото Vitalsec

До кінця цього року на вулицях Львова встановлять 50 відеокамер. Це лише перший етап із запровадження повсюдного відеонагляду в місті. Протягом трьох років таких камер, планують чиновники, встановлять близько тисячі.

Минулого тижня львівське комунальне підприємство «Львівсвітло» оголосило тендер на влаштування системи відеоспостереження у місті. Очікувана вартість закупівлі складає близько ₴4 млн.

Технічне завдання у «Віснику державних закупівель» досі відсутнє, однак директор ЛКП «Львівсвітло» Олександр Лазуткін розповів ZAXID.NET, що придбають 50 відеокамер різного типу, кабелі та інше необхідне обладнання. У вартість також входитимуть усі необхідні роботи з  монтажу.

«Цих 50 камер – це кістяк системи відеоспостереження, який зробимо цього року, а потім його розвиватимемо. Не можу вам сказати, на яких вулицях будуть ці камери, навіть в яких районах міста, оскільки не можу розголошувати цю інформацію», - розповів Олександр Лазуткін.

Начальник управління муніципальної дружини Юрій Діль теж не захотів розповідати, в яких районах будуть встановлені відеокамери. За його словами, наразі в місті є 24 відеокамери «Львівавтодору», в основному на маршруті трамваю №2.

«У разі наявності фінансування плануємо протягом трьох років встановити в місті близько тисячі камер. Відеоспостереження потрібне, тому що у Львові проводять чи не найбільше масових заходів. У місяць близько сорока, у кожному беруть участь від 10 осіб до 5-6 тисяч людей», - сказав Юрій Діль.

Наразі невідомо, хто контролюватиме відео з нових 50 камер, архівуватиме його тощо -  комунальні служби міста, МВС чи СБУ. «Це буде вирішено паралельно із встановленням відеоспостереження. Ми підпишемо меморандум, і на прес-конференції усе розкажемо», - повідомив Діль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук