У Львові Юрій Басенко вперше презентує свою стріт-фотографію

КультураМарічка Крижанівська, 13 грудня 2016, 16:06 766 0

У львівській галереї «Дзиґа» відкрив свою першу персональну виставку львівський фотограф Юрій Басенко.

Юрій Басенко був фотокореспондентом на сайті ZAXID.NET, потім редактором сайту football24.ua та відділу спорту на «24 каналі». А два роки тому знайшов своє головне уподобання – чорно-білу стріт-фотографію.

Тому на першій виставці – Юркові творчі експерименти із світлом-тінню та миттю, яку встиг вихопити з буденного життя Львова.

«Майже всі фотографії зроблені різким виділенням тіней, що мені дуже подобається, це виділило всю цю експозицію в окремий стиль», – розповів автор.

«Багато хто пробує себе у фотографії, але дійсно треба вміти зловити момент і, крім того, треба мати певний багаж знань, щоби хоч трошки виділятися серед інших. Але також головне – це мати якусь свою родзинку», – додав Юрій Басенко.

І такої родзинки Юрію Басенку не бракує.

Нині чимало людей з фотоапаратом, але це не робить їх фотографами, а тим паче фотомитцями, їх є одиниці. Юрко – один з небагатьох, вважає Влодко Кауфман, арт-директор Мистецького об'єднання «Дзиґа».

«Я за тими роботами бачу людину, яку цікавлять не тільки фасади старовинного Львова, які рятують фотографів-невігласів, а там є набагато більше, що інтригує. За його фотографіями вирує життя, причому він дуже наполегливо шукає в тому щось своє, тобто він формується як художник», – розповів Влодко Кауфман.

Виставка триватиме у галереї упродовж двох тижнів, але ми підглянули у розклад «Дзиґи» і наступною виставкою будуть знову фотографії Юрія Басенка, але вже із зимового Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук