У Львові Юрко Кох презентував "Секс і місто"

Культура1 лютого 20110

1 лютого у Львові у галереї «Зелена канапа» на вул. Вірменській,7 відкрилась виставка відомого художника Юрія Коха під назвою «Секс і місто». Триватиме виставка до 20 лютого.

У межах виставки експонуватимуть 25 полотен, створених у різні роки, однак об’єднані спільною тематикою, відображеною у назві виставки. Як характеризує цю тему сам Юрій Кох: "Це не виставка розпусти, або пуританства, двох сторін одної медалі. Це демонстрування духу еротики у львівських провулочках, кам’яницях і парках".

Під час презентації автор зазначив, що назва виставки нагадує відомий серіал, однак Кох запевняє, що назвав би свою виставку "Секс і місто" навіть тоді, коли б не знав цього телесеріалу.

Юрій Кох також зазначив, що частина робіт, представлених на виставці, раніше вже експонувались, проте у цілісну тематичну виставку картини довелось збирати впродовж років. Та роботу "Пекелко", зізнається Кох, він розпочав малювати на початку 90-х років минулого століття, а завершив нещодавно. Ще на одну картину чекає порожня рама – її затримали на митниці, однак художник сподівається, що сьогодні-завтра полотно з’явиться в "Зеленій канапі".

"На картинах є багато служниць. Не тому, що це тема Мазоха, просто тема служниць дуже цікава", – сказав Кох. Він подякував організаторам виставки, а також "спонсору рам – секс-шопу зі Старого Самбора".

Довiдка ZAXID.NET

Юрій Кох народився 1958 року у Львові. У 1978 році закінчив Львівське художнє училище ім. Труша (учитель із фаху - Роман Безпалків). Відбув службу в лавах "Радянської Армії" (1980).

У 1986 році закінчив Український поліграфічний інститут ім. І. Федорова. З 1988 по 1992 рік - член мистецького товариства "Шлях". На 2002 рік - учасник 200-ти переважно міжнародних виставок у 30 країнах світу. Нагороджений медалями та дипломами п'яти міжнародних виставок у жанрах малярства і графіки.

Також є автором статей та есеїв на мистецьку тематику. Працює в галузі малярства, графіки, плакату і книжкового дизайну. Твори знаходяться у приватних збірках Франції, Німеччини, Австрії, Польщі, Ізраїлю, Австралії, Канади, США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук