У Львові за тиждень стартує фестиваль «Етнолялька»

До півсотні авторів вже надіслали свої доробки

КультураОксана Сенишин, 18 березня 2016, 18:41 925 1

Фестиваль «Етнолялька» стартує у Львові 24 березня. Тож автори вже надсилають свої сучасні народні доробки бандеролями. Кожен автор – від 3 до 15 ляльок. І так вже шостий рік поспіль – стільки організатори отримують цікаві сюрпризи з цілої України.

«От маємо ляльки з міста Тальянки, Черкаської області, з вулиці Комсомольської. Там, очевидно, ще українізація не пройшла, але надіслала авторка українця та україночку такого іграшкового формату, для діточок. І маємо іграшкову Паску до Великодня», – розповіла організатор фестивалю «Етнолялька» Ірина Сорокіна.

Адже цьогорічна підтема фестивалю – Пасха та весна. Основні вимоги до художників: мінімально поліестеру та пластмасових китайських оздоб.

Ірина Бердаль-Шевчик готує цілий етно-проект «На перетині ниток»: це світлячок, оснований на символах ляльки-мотанки, павучок, якого навчилася плести в Марії Янко, та аплікація.

«Колись дуже давно, коли я тільки починала робити ляльки-мотанки, перший хрестик, який я побачила особисто, був у Тетяни Фургали. Можна сказати, що вона навчила мене цього», – розповіла авторка проекту «На перетині ниток» Ірина Бердаль-Шевчик.

На «Етноляльку» традиційно запросять до Палацу мистецтв. Там до 10 квітня можна буде навіть придбати собі етноцяцьку. Вартість найдешевшої – від 35 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук