У Львові затвердили програму розвитку кінематографу

У Львові затвердили програму розвитку кінематографу
фото Незааром

У Львові було затверджено Програму розвитку кінематографу у м. Львові на 2015-2017 роки, повідомляє  сайт Львівської міської ради.

Метою Програми є розвиток кінематографу, формування реноме Львова як привабливого міста для створення відеопродукції, а також поліпшення якості кінообслуговування населення, збільшення кількості відвідувачів кінотеатрів, кіноклубів та любителів кіно. 

Також програма передбачає реформування існуючих комунальних кінотеатрів способом розширення сфери їхньої діяльності та покращення їхньої матеріально-технічної бази, каталогізація місць для зйомок у м. Львові, створення майданчиків для показу некомерційного авторського і, передусім, українського кіно тощо.

В управлінні культури Львівської міської ради пояснили, що Програма розвитку кінематографії у м. Львові на 2015-2017 роки створена з метою розвитку сфери креативних індустрій міста, що сприятиме формуванню людського та інфраструктурного капіталу Львова.

Головною передумовою для створення програми є те, що завдяки своїй винятковій архітектурі та сучасному звучанню міського простору Львів є безумовно привабливим для зйомок художніх та документальних фільмів, серіалів, комерційного відео тощо. У цьому контексті важливо зробити алгоритм зйомок прозорим, налагодженим та доступним, а також забезпечити якісне надання консультаційних послуг з питань кіно, що служитиме заохоченням для продюсерських компаній та незалежних режисерів, сприятиме налагодженню кіновиробничої інфраструктури та практичної освіти для місцевих аматорів та професіоналів, формуватиме позитивний імідж Львова як міста, сприятливого для зйомок, та, в підсумку, призведе до зростання доходів міського бюджету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук