У Львові зібрали зірок європейського цирку

Головні Новини за 03 листопадаВікторія Іваскевич, 3 листопада 2014, 17:24 811 0

2 листопада Львівський державний цирк представив нову програму "Парад емоцій". Спеціально для неї до Львова запросили кращих українських артистів, які до того працювали лише закордоном. 

"Можливо, навіть ця ситуація з Росією, посприяла тому, що ми познаходили всіх талановитих артистів України, які ще ніколи не працювали в українських цирках. Ця програма повністю відображає справді всі побажання глядача. Тут є і ілюзії, і велика кількість тварин. Молоді, амбіційні акробати, які працюють на надувній доріжці", - розповідає комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник.

Циркова родина Главацьких давно не виступала в Україні. Останнім часом підкорювали манежі Польщі, Німеччини, Латвії та Естонії. До Львова привезли кілька номерів. Це виступи екзотичних тварин, таких як шотландські корови, тибетські яки, верблюди, козли, ослики, дикобрази та шампанзе. Також у трупи є кілька акробатичних номерів. Найнебезпечніший називають "колесом смерті".

"Це дуже небезпечно, адже ми працюємо без страховки. У цьому номері ми можемо розраховувати лише на себе", - розповідає артист Юрій Главацький. 

Також у Львові виступатиме клоунський дует Crazy Family, які свого часу були визнані найкращими у Великобританії. У своїх виступах пара Наталія та Анатолій Кримські використовують елементи гімнастики та гру на музичних інструментах. 

"Нас називають клоунами-ексцентриками. Що це означає? Ми використовуємо нестандартну клоунаду. Це і танці, і елементи пантоміми, і акторська майстерність. наші виступи живі, ми граємо на музичних інструментах. У Львові, на жаль, ми всього не покажемо. Адже більшість нашого репертуару, англійською мовою", - розповідає Анатолій Кримський. 

Нову програму показуватимуть у цирку до 7 грудня. Ціни залишились незмінними від 50 до 150 грн. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук