У Львові з’являться ще дві інформаційні таблиці

КультураЮлія Лавришин, 11 листопада 20165040

Незабаром у Львові встановлять інформаційні таблиці на честь вченого-природознавця Михайла Боровського, а також меценатів Іллі та Іванни Кокорудзам. Відповедне рішення ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Інформаційна таблиця вченому-природознавцю Михайлові Боровському з’явиться на будинку за адресою вул. Джохара Дудаєва, 20.

А на честь засновників Української жіночої гімназії Іллі та Іванни Кокорудзів встановлять інформаційну табличку на однойменній вулиці Іллі Кокорудза на фасаді будинку №3.

Для довідки: Михайло Леонтійович Боровський - інженер- агроном, вчений-природознавець, педагог, редактор пасічних та садівничих видань у Львові (1927-1939 pp.), громадський діяч. Звернення про встановлення таблиці  надійшло від товариства з обмеженою відповідальністю "Редакція "Український пасічник".

Ілля та Іванна Кокорудзи - українські меценати, засновники Української жіночої гімназії (Львівська спеціалізована середня школа № 5 ім. Іллі та Іванни Кокорудзів). Звернення про встановлення таблиці надійшло від Львівського відділу "Союз Українок".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук