У мережі з’явився офіційний трейлер історичного бойовика «Король Данило»

Прем'єра фільму відбудеться 22 листопада

10 вересня

У мережі з'явився офіційний трейлер історичного бойовика «Король Данило» львівського режисера Тараса Химича. Ролик у неділю, 9 вересня, опублікували на офіційній Facebook-сторінці фільму.

Головним героєм історичного бойовика є король Данило Галицький, який у XIII столітті керував Галицько-Волинським князівством. Саме Данило Галицький заснував Львів та назвав його на честь свого сина Лева.

Прем'єра фільму відбудеться 22 листопада. Як повідомила ZAXID.NET продюсерка фільму Олеся Галканова-Лань, зйомки уже практично завершені. «Ми уже монтуємо відзняті сцени і залишилось ще буквально кілька знімальних днів», – сказала вона.

«Король Данило» знятий практично без державного фінансування, а в основному за кошти меценатів. Як повідомляли раніше, зібрали близько 4 млн грн. Однак, за словами Олесі Галканової-Лань, повний кошторис фільму оголосять пізніше.

Спочатку виконавцем головної ролі був тернополянин Олександр Алексєєв. Однак у грудні 2017 року його замінили на актора із Запоріжжя Сергія Ярмошенка. Він працював у кінному театрі на острові Хортиця, тож самостійно виконує бойові трюки.

Атмосферу XIII сторіччя, коли жив Данило Галицький, відтворили у П'ятничанах на Львівщині. Для цього, як повідомляв ZAXID.NET, там збудували середньовічне містечко. Частину сцен знімали також у середмісті Львова, зокрема у Бернардинському дворику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників