У Мінкульті представили концепцію участі України в 56-й Венеціанській бієнале

У Міністерстві культури за участю віце-прем`єр-міністра - міністра культури України В’ячеслава Кириленка було презентовано та обговорено концепцію участі України у 56-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва, що стартує в травні 2015 року.

Як повідомляє сайт міністерства, проект представили члени кураторської групи з підготовки концепції національного мистецького проекту на 56-й Венеціанській бієнале Бйорн Гельдхоф (арт-менеджер і куратор PinchukArtCentre) та Оксана Баршинова (арт-куратор, старший науковий співробітник науково-дослідного відділу мистецтва ХХ – початку ХХІ століть Національного художнього музею України).

Учасники презентації дійшли згоди, що метою участі України у 56-й Венеційській бієнале має бути презентація сучасної української культури як невід’ємної частини європейського і світового культурного простору.

Нагадаємо, що з огляду на надзвичайно складну фінансову та політичну ситуацію, колегія Мінкультури вирішила підтримати запропонований до розгляду формат точкової акції (конференція, панельна дискусія, перфоманс) при відмові від повноформатної довгострокової виставки у 2015 році.

Виконавцем такого точкового проекту фонд «Ізоляція» з Донеччини, забезпечивши його належне обговорення експертами. Пропозиція «Ізоляції» полягає у проведенні в рамках Бієнале-2015 дискусійного проекту за участі відомих інтелектуалів, орієнтовною темою якого стане «Мистецтво в часи війни». Проте  згодом стало відомо, що «Ізоляція» відмовилася від функцій комісара українського павільйона, тому Мінкультури залишило проект у своєму оперативному управлінні.

Україна бере участь у найбільшому заході в царині сучасного мистецтва з 2007 року.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук