У Міносвіти розповіли, який буде формат роботи шкіл у новому навчальному році

МОН пообіцяло не переводити школи на обов'язкове дистанційне навчання

Навчальний рік 2020/2021 розпочнеться 1 вересня, переконують в МОН

Міністерство освіти і науки не переводитиме школи на обов'язкове дистанційне навчання. Навчальний рік 2020/2021 розпочнеться 1 вересня. Формат навчання з 1 вересня буде залежати виключно від епідеміологічної ситуації. Про це заявила тимчасова виконувачка обов'язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій у вівторок, 23 червня.

«Міносвіти не переводить школи на обов'язкову дистанційну форму навчання. Рішення про те, чи безпечно буде учням повертатися за парти 1 вересня, будуть приймати комісія ТЕБ та НС та головний державний санітарний лікар на підставі епідеміологічної ситуації і не раніше серпня, ближче до старту навчального року», – зазначила Мандзій, яку цитує прес-служба міністерства.

За її словами, зараз Міносвіти готується до нового навчального року. Зокрема, спільно з головним санітарним лікарем готуються вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії - за правилами дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів в школі і т.ін.

Міністерство також систематизує досвід освітнього процесу з використанням дистанційних технологій під час карантину в березні-травні 2020 року.

Міністерство має намір оновити законодавство, щоб учням, вчителям та директорам було зрозуміло, як працювати під час карантину і в умовах пандемії.

Зокрема, це стосується Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти, проект якої запропоновано для громадського обговорення. Пропозиції до проекту Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти можна подати до 21 липня 2020 року.

Документ має на меті врегулювати особливості дистанційного навчання саме в закладах загальної середньої освіти, зокрема, на основі досвіду, отриманого під час дистанційного навчання на карантині.

Нагадаємо, що у середині березня в школах розпочався карантин через загрозу коронавірусу, і тому навчальний рік учні завершували дистанційно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук