У Москві провели акцію «НамКриш»

Марина Лексіна та Анастасія Кириленко, громадські активістки з Москви, на Таганській площі влаштували акцію «НамКриш» (нове прочитання гасла "Кримнаш") біля банера «Крим і Росія: разом назавжди».

Марина та Анастасія ніде заздалегідь не заявляли про акцію. Їм просто «захотілося зробити хоч щось у цієї височенної стіни, якою «прикрасили» Таганку», - написала у своєму "Живому журналі" Анастасія. 

Активістки роздавали випадковим перехожим покришки із  відповідним написом. «Люди запитували, чому ми їх роздаємо. Ми відповідали: ми проти війни в Україні, проти війни, яку Росія веде в Україні. Покришки брали відсотків 60% перехожих, з них деякі говорили «молодці», - пише Анастасія, - Були й ті, які просили пояснити, чому це повинно хвилювати особисто їх... Агресивної була тільки одна тітка, яка запідозрила в нас українок».

Марина Лексина та Анастасія Кириленко після акції вважають, що «фашизм, звичайно, крокує по Росії, але йому ще далеко до перемоги. У реальному житті, на відміну від інтернет-форумів, виявляється, ще не всі збожеволіли».

Проте, як зазначила Анастасія Кириленко, ЗМІ не виявили жодного зацікавлення акцією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук