У Москві затримали художників по дорозі на антивоєнну виставку

У Москві затримали художників  по дорозі на антивоєнну виставку

Півтора десятка художників, які несли свої роботи в згорнутому вигляді на антивоєнну виставку «Не мир» затримали поруч з арт-центром «Винзавод» у Москві.

Чітких причин затримання їм не пояснили. Поліція доставила художників до відділення «Басманне», де у них перевіряють документи, повідомило ОВД-Инфо.

Серед затриманих - Катерина Ненашева, Оксарін Михайло, Третьюшіна Ксенія, Лаврова Олександра, Андрій «Драклайт», Анна Боклер, Ангеліна Трінтен, Ельвіра Комарова, Тетяна Сушенкова, Карамнов Іван, Рассказов Микита.

«На Курській наш {НЕ МИР} оточили автозаки. Вдалося допетляти до Винзаводу -і його теж оточили. Виставка закінчилася на Бауманської і продовжилася в автозаку», - написала на своїй сторінці у Facebook художниця Катерина Ненашева.

13 березня в Москві мала стартувати вже третя за рахунком пересувна антивоєнна виставка {НЕ МИР}, учасниками якої стали художники з Росії (Москва, Санкт-Петербург, Мурманськ, Краснодар), України (Київ, Луганськ, Івано-Франківськ, Львів), Фінляндії та Австрії . 

Художники та активісти мали продемонструвати свої роботи, пересуваючись по центру Москви, після чого виставка продовжиться в одній з художніх майстерень.

{НЕ МИР} - серія антивоєнних виставок в різних просторах, учасником якої може стати кожен. «Ми закликаємо художників і активістів висловитися з приводу тієї непомітної тотальної війни, в яку все глибше занурюється наша країна - війни в головах, війни в телевізорах, війни з сусідами, війни проти власних громадян. {НЕ МИР} задуманий як серія заходів в різних містах і просторах», - розповідають організатори.

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук