У Музеї «Арсенал» у Львові щороку понад 100 тис. відвідувачів

Культура26 липня 201133522

Єдиний музей зброї в Україні є у Львові: це колишній Міський арсенал, тепер – Музей зброї «Арсенал». Будівля – визначна пам'ятка архітектури XVI століття. За останні 10 років музей відвідали 620 тис осіб (по квитках), тобто понад 100 тис. відвідувачів щороку.

Про це 26 липня повідомила завідувач музею «Арсенал» Лілія Бреннер.

Як додав заступник директора музею зброї «Арсенал» Тарас Рудько, 30-40% відвідувачів – діти.

«Ми відходимо від поняття стандартної екскурсії. Сьогодні ми повинні музейну інформацію подавати більш цікаво, а цікавими є не просто експозиція, а екскурсія з театральним дійством», - зазначив заступник директора.

За останні 10 років музей поповнився також й експонатами. «Поповнюється колекція музейна, часом митниця передає експонати, люди здають. Але в принципі цього мало. Є експонати, які потребують реставрації. У нас же не тільки зброя є, а й живопис, скульптура, звичайно, найбільше зброї. В експозиції представлені найкращі зразки у кращому стані», - зазначила ZAXID.NET Лілія Бреннер.

На запитання ZAXID.NET чи є якийсь вид зброї, про який мріється, пані Лілія відповіла, що «хочеться всякої зброї», але музей - це не накопичування різних зразків знарядь для нападу та оборони, «хочеться, щоб була історія, як виглядала зброя у одному столітті, як вона розвивалася». «У музеї нині представлено зброю із 30 країн світу, в тому числі з Африки, Японії, Німеччини, Польщі, Австрії, Росії», - зазначила завідувач музею «Арсенал».

Нагадаємо, у Львові 29 липня в єдиному в Україні Музеї зброї «Арсенал» відбудеться передопівнічна екскурсія. Для того, щоб взяти участь у нічній екскурсії потрібно зареєструватись на промоційно-туристичному сайті www.lviv.travel. Екскурсія безкоштовна. Наразі зареєстровано 100 осіб, однак, як запевняють організатори, усі охочі відвідають цю екскурсію, адже акція проводиться, щоб популяризувати нічні екскурсії в місті для туристів і для мешканців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук