У музеї Михайла Дзиндри дерево пошкодило скульптуру

КультураК.С., 11 квітня 20160
У музеї Михайла Дзиндри дерево пошкодило скульптуру

У музеї модерної скульптури Михайла Дзиндри у Брюховичах дерево пошкодило скульптуру. Про це на своїй сторінці у Facebook написала Олександра Сладкова,  заступниця директора департаменту розвитку ЛМР. Вона розповіла ZAXID.NET, що на скульптуру «Духи, що танцюють», яка знаходиться у саду, впала гілка.

ZAXID.NET запитав у директорки музею Софії Дзиндри, наскільки великими є збитки. Вона розповіла, що скульптура не входила до фондів (музей є однією із філій Галереї мистецтв), проте дуже прикрашала територію.

Вона розповіла, що скульптуру можна відновити. Софія Дзиндра уже зверталась до фахівців та отримала декілька пропозицій щодо відновлення скульптури.

Музей Михайла Дзиндри (1920-2006) у смт. Брюховичах під Львовом – єдиний в Україні музей модерної скульптури. Тут експонується колекція творів скульптора. Експонується понад 800 скульптур, створених в Америці, а також маски, зроблені в Україні. Окрім того в доробку автора є понад 800 малюнків та фрази, які залишилися жити і після смерті скульптора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук