У Палаці мистецтв відкрилась виставка відновлених фотографій старого Львова

Світлини кінця ХІХ – першої третини ХХ століть представлені у великому форматі

КультураДарина Цвях, 1 лютого 201719681
Виставка «Фрагменти з минулого»

1 лютого у Львівському палаці мистецтв відкрилась фотовиставка «Фрагменти з минулого», яку складають фотографії старого Львова з колекції Олександра Коробова.

На виставці представлені світлини львівських фотомайстрів кінця ХІХ – першої третини ХХ століть.

Автор виставки «Фрагменти з минулого» Олександр Коробов має на меті оживити давні світлини, дати можливість глядачеві зануритися в минуле Львова і побачити там кожну деталь. Деякі з фотографій відомі – вони репродуковані в популярних виданнях та на сайтах інтернету, інші досі ніде не публікувалися. 
Колекціонерові довелося прикласти чимало зусиль для опанування якості контактного друку при максимальному збільшенні фото. Світлини представлені у великому форматі і при цьому у дуже добрій якості, яка дозволяє роздивитись усі найменші деталі.

Окремо представлена стара львівська архітектура. Важлива група світлин – фіксація будинків, призначених для зносу.

«На фотографіях можна відчитати написи вивісок та афіш, придивитися до якості бруківки чи архітектурного декору. І головне – до людей», - наголошують автори експозиції.

«Кожна світлина набуває ваги як трансцедентальний фрагмент у хронологічному вимірі міського простору, натомість у широкому огляді з позицій сьогоднішнього дня – як документ епохи», - говорять організатори виставки.

До світлин подані короткі анотації у довільній формі. Самі ж фото – майбутні експонати Музею історії фотографії у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук