У палаці «Україна» кажуть, що їх примушують провести концерт безкоштовно

КультураД.Ц., 25 травня 2015100534

У Національному палаці мистецтв «Україна»  заявляють, що скасовують концерт «Ми єдині і Україна в нас одна», анонсований на 27 травня, бо відмовляються надавати зал організаторам події безкоштовно. Про це повідомила газета «День».

«Організатором концерту за участі топових українських артистів (Ніни Матвієнко, Василя Зінкевича, Руслани, Олега Скрипки, Олександра Пономарьова та інших, чиї фото розміщені на патріотичних синьо-жовтих афішах) є Міжнародна благодійна організація «Фонд cлавного роду Княгині Ольги», засновником якої нібито є Герой України Ніна Матвієнко. Ця організація, здійснюючи тиск на дирекцію палацу, вимагає, аби державне підприємство надало велику концерту залу для проведення заходу безкоштовно», - йдеться у повідомленні.

Гендиректор Держпідприємства «НПМ «Україна» Роман Недзельський зазначає, що Національний палац мистецтв «Україна» - не приватний клуб, а він не є його власником.

«Надати зал безкоштовно - це свідомо піти на порушення закону. Ми запропонували організаторам концерту максимальну знижку - аби фонд, створений під егідою Ніни Митрофанівни, Героя України і народної артистки, сплатив навіть не за оренду приміщення, а лише відшкодував експлуатаційні витрати, бо тарифів на комунальні послуги і податків для палацу ніхто, зважаючи на будь-яку благодійність, відміняти не буде. (Маємо листування палацу і Державного управління справами з цього приводу). Організатори дали згоду й уклали відповідний договір. Проте потім думку змінили, не сплатили ні копійки і договір грубо порушили». - цитує його прес-служба «Україна».

«Хто тобі повинен подзвонити, аби на тебе натиснути? - таким чином ставиться питання, зазначає Недзельський - Не зробиш по-нашому, всі дізнаються, що ти хочеш відібрати гроші у бійців АТО!».

В палаці «Україна» стверджують, що жодних власних коштів - ані для бійців АТО, ані для інших благодійних потреб «Фонд славного роду Княгині Ольги», не має. Так само, як донедавна не мав навіть статуту, інших необхідних документів і очільника. Нещодавно президент у фонду з'явився, але це не Ніна Митрофанівна, і яку саме роль відіграє співачка у цій організації, крім того, що організація використовує її ім'я, визначити важко. Усі перемовини від імені фонду веде особа, яка не займає там жодної посади і не має до нього юридичного стосунку, - Ірина Згурська. Вона представляється як «довірена особа Ніни Матвієнко», при цьому не надаючи документів, які це засвідчують, йдеться в повідомленні.

«Державне підприємство «Національний палац мистецтв «Україна» не бере участі в сумнівних оборудках», - зазначають у прес-службі закладу. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук