У Парку культури львів'ян «пригощатимуть» книгою «одного дня»

КультураДар'я Буряченко, 4 червня 20155740

У неділю, 7 червня, о 13:00 у Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького відбудеться відкриття проекту «Бібліотека одного дня». Упродовж літа у рамках проекту усі охочі матимуть змогу безкоштовно позичити книжки з колекції читальні на один день. 

У межах парку можна буде позичати книги без застави, а якщо читач захоче взяти її з собою, то він має залишити заставу у розмірі повної вартості книги. Також у неділю із 13:00 львівські видавництва проводитимуть гаражний розпродаж своєї продукції за зниженими цінами та проведуть пікніки з деякими авторами представлених видань.

Відкриття бібліотеки одного дня буде супроводжуватися літературними читаннями, пікніками з авторами і читаннями книг у парку, котрі розпочнуться з 14:00. 

Для любителів більш активного відпочинку організатори пропонують приєднатися до літературного квесту по Львову, який стартуватиме о 12:00 у Парку культури.

У рамках проекту «Бібліотека одного дня» впродовж літа заплановані й інші заходи, наприклад студентська книжкова барахолка, яка дозволить студентам старших курсів львівських ВНЗ поділитися чи продати книги, які їм вже не потрібні для навчання, своїм молодшим колегам.

Довідка. «Бібліотека одного дня» – це довготривалий проект, який має на меті популяризувати книгочитання та зробити його ще більш доступним, оновити формат цікавого і корисного відпочинку у львівських парках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук