У політичному контексті
Культура

У політичному контексті

У Львові відкрилась виставка художнього текстилю

Катерина Сліпченко, 13 червня 2014 724 0
фото Катерина Сліпченко
Наталка Шимін. Єдина

У Львові відкрилася виставка експериментального текстилю "Текстилізм". Цього року організатори поєднали її із виставкою міні-текстилю. Експеримент виявився вдалим.

Таке поєднання зробило експозицію більше насиченою, а для деяких митців стало можливістю розвинуту одну і ту ж тему в різних мистецьких формах.

Щодо тем, то чільною очікувано стали події зими 2013-2014 року. Не надто популярні для, мабуть, наймирнішого виду мистецтва колись алюзії повстання, штурму, анексії, барикад  презентовані на виставці у роботах Олени Тіменик, Наталки Шимін, Таміли Печенюк та інших, хоча у якості умови для участі тема аж ніяк не задавалася.

Вона просто стала емоційним відгуком художників на події в країні, наситила експозицію актуальним баченням мистецтва в цілком інших умовах існування і кожної людини, і держави в цілому.  

Хтось намагається утілити власні емоції та події в країні у більш-менш традиційних текстильних формах, хтось не менш традиційно шукає нових засобів вираження.

Як би то не було, виставка вийшла змістовною та дуже різною. При тому вона має декілька ракурсів оглядання, що робить її цікавою практично для всіх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук