У Польщі презентуватимуть львівський проект «БОМЖ»

Культура14 жовтня 20092960

Івано-франківський фотомитець Ростислав Шпук на польському «Міжнародному фестивалі бездомного мистецтва», який пройде з 15 до 17 жовтня в місті Цєшин, представить виставку «300-міліметрове кіно». Частина цієї виставки – це серія фотосесій проекту «БОМЖ» («Без Ознак Мистецького Життя») львівського соціокультурного журналу «Просто Неба».

Нагадаємо, що у проекті «БОМЖ» брали участь Тарас Прохасько, Юрко Іздрик, Софія Андрухович, Володимир Єшкілєв та ін.

Як повідомила ZAXID.NET редактор журналу «Просто Неба» Мар’яна Соха, ідея «Міжнародного фестивалю бездомного мистецтва» походить з переконання, що людина, яка має досвід бездомності, залежності, суспільного несприйняття, яка пережила емоційну і духовну деградацію та приниження, потребує заглибитись у інші виміри соціальної свідомості через мистецтво.

Мета фестивалю – підвищення свідомості та чутливості громади до соціальних проблем через творчість та інтеграцію соціально виключених осіб та руйнування стереотипів про бездомних

Організатори фестивалю переконані, що бездомність - це не лише відсутність дому, але й брак соціальних контактів, відчуття втрати та самотності.

У фестивалі візьмуть участь організації, які працюють з бездомними та самі бездомні, які через мистецтво повертаються до життя в суспільстві. В рамках фестивалю відбудуться виставки, концерти, літературні вечори, перфоменси, конференція та дискусії, а також футбольний турнір вуличних команд.

Повернення людей в суспільство через мистецтво широко практикується у соціальній роботі з бездомними у країнах Європи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук