У Празі відбудеться виставка «Культура і конфлікт: ІЗОЛЯЦІЯ у вигнанні»

КультураК.С., 29 травня 20150
У Празі відбудеться виставка «Культура і конфлікт: ІЗОЛЯЦІЯ у вигнанні»
фото Хмарочос
Інсталяція «Картковий будинок»

1 червня фонд ІЗОЛЯЦІЯ (Донецьк, Україна) відкриває у Прази інформаційну виставку «Культура і конфлікт: ІЗОЛЯЦІЯ у вигнанні», в якій досліджує тему конфлікту на сході України та роль культури в умовах війни. Виставка триватиме до 20 липня 2015 року. Подія відбудеться у празькому центрі сучасного мистецтва DOX .

Мета виставки — розповісти історію культурної інституції, яка опинилася в центрі конфлікту, що відбувається на Сході України. Фонд ІЗОЛЯЦІЯ, що знаходиться «у вигнанні», надає можливість почути голоси Донбасу, включаючи тисячі молодих професіоналів, які виступають за єдність України та тих, хто був змушений покинути рідні міста.

Виставка складається з відео-інтерв'ю з цивільними полоненими, що утримувались «ДНР» в приміщеннях ІЗОЛЯЦІЇ в Донецьку; з молодими донеччанами, а також відео з бойовікамі, які окупували територію фонду.

Проект також представляє інформаційні матеріали про діяльність фонду ІЗОЛЯЦІЯ і недавню роботу донецького художника Сергія Захарова — інсталяцію «Картковий будинок». 

Культура і конфлікт: ІЗОЛЯЦІЯ у вигнанні була вперше представлена в грудні 2014 року в Palais de Tokyo (Париж).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук