У "Музеї ідей" стартував Тиждень іспанської культури у Львові

Культура16 червня 20102390

15 червня у «Музеї ідей» в рамках Тижня іспанської культури у Львові відкрилась фотовиставка про сучасну Іспанію «Тут і зараз». На виставці представлені роботи 13 фотографів формації No Photo.

Олесь Дзиндра, директор "Музею ідей", під час відкриття зазначив: "Мені приємно, що це не просто репортажна фотографія, як заявляли попередньо, а справді мистецька". Він додав: "Наше місто є дуже патріотичне. Але ми знаємо, що Львів будувався представниками багатьох національностей, він є полікультурним. Тому нащадки усіх цих народів можуть почуватися у Львові, як удома".

Організатори Тижня Іспанської культури у Львові наголосили, що обрали місто для мистецької акції тому, що саме з Галичиною в Іспанії сьогодні відчувається тісний зв'язок.

Представник Посольства Іспанії в Україні зазначив, що роботи, представлені на виставці, є дуже високого рівня, й показують сучасну Іспанію, що не нівелює традиції.

Він поінформував, що уже дуже скоро в Києві відкриється Інститут Сервантеса, що сприятиме розвитку іспанських студій в Україні та посиленню культурних зв’язків між двома країнами.

Заступник голови Львівської обласної ради Лев Захарчишин зазначив, що захід репрезентує "Європу відому" - культуру величної європейської культури, шанованої у всьому світі. Він висловив офіційному представнику Іспанії бажання представити культурні надбання Львова і краю в Барселоні, як "Європи incognita", та розбудовувати культурні мости між регіонами двох країн.

Зазначимо, що Тиждень Іспанської культури у Львові – 2010 відбувається у рамках проекту МеzzоДром "Музею Ідей". Протягом Тижня львів’яни та гості міста мають хорошу нагоду познайомитися із сучасною фотографією та кіно Іспанії, послухати чудову іспанську музику, а навіть оцінити іспанську кухню.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук