У рамках Берлінале працює український стенд

Цього року з 5 по 13 лютого на 65-му Берлінському міжнародному кінофестивалі в рамках Європейського кіноринку працюватиме Український національний стенд Ukrainian Film Corner, організований спільно Національним Центром Олександра Довженка та МКФ “Молодість”, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Стенд працюватиме на другому поверсі в готелі Марріотт, як майданчик для міжнародних переговорів та зустрічей, надаючи можливість продюсерам, дистриб’юторам та представникам кінофестивалів зустрітися з іноземними колегами та представити власні проекти.

Протягом всього терміну роботи стенду надаються консультації щодо нового сучасного українського кіно - заплановано презентації повнометражного, документального, анімаційного та короткометражного кіно.

Представники міжнародних компаній зможуть отримати також спеціально створений новий “Каталог українських фільмів 14/15 років”.

Протягом роботи стенду відбудуться презентації фільмів “Брати. Остання сповідь”, “Поводир”, “Політ золотої мушки”, “Дорога на Захід”, “Одного разу в Україні”, “Смертельно живий”, “Z-Joke”.

Також у Берліні презентують документальні фільми про Майдан та АТО. Серед них - “Наша Надія”, “Сильніше ніж зброя”, “Аеродром” та альманах “#Вавилон'13”.

Усі зацікавлені зможуть побачити , яке анімаційне кіно уже зроблено або робиться в Україні. Презентуватимуть “Бабай”, “Лебідь”, “Атракціон”, “Пригоди Котигорошка та його друзів” та “Халабудку”.

Національний Центр Олександра Довженка на стенді представлятиме відреставровану класику українського кіно. Відвідувачі ринку також  докладніше дізнаються про унікальний проект музичних кіноперформансів Коло Дзиги — що об'єднує в собі найкращі українські німі фільми 20-х років та спеціально створений сучасний музичний супровід.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук