У рамках Ше.Fest родич Шевченка покаже свої версії його картин

КультураДарина Цвях, 23 липня 20152980

У рамках фестивалю Ше.Fest, який відбудеться в серпні на батьківщині Тараса Шевченка, в селі Моринці Черкаської області, буде презентована програма від українських художників. Її частиною стане показ робіт одного з родичів поета.

«Мені болить, коли Шевченко називають Кобзарем. Бо Шевченко не тільки поет, який написав пару книг з назвою "Кобзар". Давайте почнемо з того, що він і художник. Коли Ше.Fest стане дорослим фестивалем, в ідеалі я б хотіла, щоб це була платформа, де тусуються українські та світові художники», - цитує організатора фестивалю Юлію Капшученко-Шумейко Cultprostir.

Арт-програма, присвячена Шевченку, була реалізована вже на торішньому Ше.Fest. Свої твори, присвячені творчості Тараса Григоровича, презентували художники Андрій Єрмоленко, Валерій Франчук, Володимир Михайлов та інші. Цього року арт-частину хочуть зробити більш масштабною, у зв'язку з чим на краудфандінговой майданчику «Спільнокошт» організований збір коштів. З необхідних $33 тис. на сьогодні пожертвувано близько $3 тис.

Серед робіт, які будуть представлені в цьому році на Ше.Fest, - версії картин Шевченка, які в своєму стилі перемалював його родич Максим Зацарінний. Серед учасників також запорізький художник Михайло Дяченко, який став відомий у минулому році завдяки портретам «укропів».

Ше.Fest відбудеться 22-23 серпня, і включить в себе концерти, спектаклі, кінопокази, лекції та арт-проекти, так чи інакше пов'язані з життям і творчістю Тараса Шевченка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук