<

У Росії презентували телеканал для «консерваторів-патріотів» за $1,5 млрд

Його засновниками є відомі українофоби

У Росії презентували телеканал для «консерваторів-патріотів» за $1,5 млрд
фото ICTV
Охлобистін у Донецьку

У Москві презентвали новий телеканал, до організації якого причетні ті діячі культури, які відрізняються особливо українофобськими поглядами. Ще на початку червня актори Іван Охлобистін та Михайло Пореченков разом із пісьменниками Захаром Прілєніним та Сергієм Лук’яненком оголосили про створення телеканалу «Русское консервативное телевидение». Прес-конференція, присвячена запуску каналу, пройшла в державному інформагентстві ТАСС.

Канал, за словами продюсера «Ракети» Олександра Казакова, буде «не політичним, але ідейним каналом». «Ракета», заявив він, є комерційним проектом, розрахованим на залучення великої кількості вітчизняних інвесторів.

Нагадаємо, що Іван Охлобистін заявив, що бюджет нового телеканалу складе $1,5 млрд.

За словами Казакова канал може отримати ліцензію в середині серпня.

«У нас буде респектабельний інформаційний канал. Буде орієнтація і на молодіжний сегмент і на зрілу людину», - заявив Охлобистін.

«Є кілька ЗМІ на інформаційному ринку, які представляють інтереси ліберально налаштованої частини нашого суспільства. А інтереси консервативно налаштованої частини суспільства не представлені... Подавати і висвітлювати інформацію будуть люди, які дотримуються певних поглядів, можна сказати, консервативно-патріотичних», - зазначив екс-священник.

Також Охлобистін заявив, що новий канал не транслюватиметься на територіях Луганської та Донецької області, і взагалі в Україні.

«Наш слоган - «Новій Росії - нове телебачення». А Донецьк, Луганськ, Україна - все-таки інші країни. І ми не маємо морального права на надання такої інформації. Наш канал розрахований на Росію і на дружні країни», - говорить актор.

Практично усі творці каналу «консерваторів-патріотів» оголошені персонами нон грата на Україні і в ряді інших країн за їх підтримку терористів самопроголошених «ДНР» та «ЛНР».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук