У Росії вже не бачать Україну в Об'єднаному футбольному чемпіонаті

Спорт9 червня 20147890

Російські футбольні функціонери не бачать Україну у спільному футбольному чемпіонаті з Росією, хоча сподіваються, що таке можливе у майбутньому.

Про це повідомив глава оргкомітету Об'єднаної футбольної ліги Росії та України та екс-тренер київського "Динамо" Валерій Газзаєв.

"Багато клубів Білорусі, Казахстану дуже хочуть брати участь в Об'єднаному чемпіонаті. Ситуація, яка зараз склалася в Україні, не дозволила здійснити задумане. Але сподіваємося, що вона колись нормалізується. Ідея зрозуміла. Створити близько десяти сильних клубів. Тоді і на міжнародній арені будуть абсолютно інші цілі і завдання. Час покаже, що з цього вийде", - зазначив Газзаєв.

Нагадаємо, що у Газзаєва планували запустити об`єднаний чемпіонат України та Росії вже у наступному році. Активним промоутером спільного чемпіонату виступав російський "Газпром", зокрема, його очільник Олексій Міллер. Однак керівництво українських клубів та відомі тренери неодноразово відмовлялися від участі в Об'єднаному чемпіонаті, аргументуючи це тим, що це лише зашкодить українському чемпіонату.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук