У серпні відбудеться міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові»

КультураОксана Панчишин, 11 серпня 20142930

З 15 до 31 серпня Львів і Краків об’єднає одна подія – міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові» та «Музика у старому Кракові». За цей час у Львові відбудеться дев’ять концертів. Частина зібраних коштів піде на підтримку українського війська.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Краків прийматиме українських гостей вже в 39-те, а ось місто Лева проводитиме таку серію концертів уперше.

Ідея спільного щорічного проведення українського та польського фестивалю належить засновникові відомого українського камерного оркестру «Віртуози Львова», народному артисту України Сергію Бурку та засновнику польської капели «Краковієнсіс» й польського фестивалю «Музика в старому Кракові» Станіславу Галонському.

Фестиваль є цікавим та ексклюзивним вже тому, що паралельні концерти відбуватимуться у храмах та у визначних історичних будівлях двох старовинних міст. Окрім професійних музикантів, організатори запросили також і молодих талановитих виконавців. Виступити в рамках престижного музичного заходу з’їдуться музиканти з усього світу, у Львові відбудуться виступи польських виконавців, а, відповідно, у Кракові – українських.

Фестиваль пройде під егідою відомих диригентів, метрів академічної музики – Станіслава Галонського та Тадеуша Стругала (Польща), Юрія Луціва та Сергія Бурка (Україна).

Особливістю фестивалю є причетність окремих концертних проектів деяких композиторів до спільної історії Львова та Кракова – «Львівський Моцарт», «Львівський Паганіні» та ін.

Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові» розпочнеться 15 серпня о 20:00 у Храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11). Атмосферу давнього Львова подарують академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», польські флейтисти Лукаш Длугощ і Агата Келяр.

Упродовж трьох тижнів у п’ятницю, суботу та неділю львів’яни й гості міста матимуть змогу відвідати це масштабне дійство. До слова, слухачі дізнаються також більше про старовинну музику.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук