У школах Львівщини розкажуть про борця за незалежну Україну Коновальця

Культура12 квітня 2011107912

У межах відзначення Року полковника Євгена Коновальця у Львівській області заплановано провести низку патріотично-виховних заходів. Про це інформує головне управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Основні урочистості заплановані на 14 червня, у 120-річчя від дня народження Євгена Коновальця. У цей день влада планує провести покладання квітів до пам’ятника Євгенові Коновальцю, панахиду та урочисте віче у с. Зашків Львівської області. На червень також заплановане проведення молодіжного фестивалю «Зашків - 2011».

Проте уже у травні на Львівщині має з’явитися соціальна реклама з нагоди відзначення Року полковника Є.Коновальця. На травень заплановане проведення уроків історії, виховних годин у школах на тему «Євген Коновалець – воїн, політик, борець за незалежну Україну».

Упродовж року мають відбуватися екскурсії учнів, представників молодіжних громадських організацій, туристичних груп з України в музей Євгена Коновальця в с.Зашків Жовківського району. Планується оновити та доповнити експозицію цього музею, й випустити промоційний буклет про нього.

А перший урок наступного навчального року - 1 вересня має бути, відповідно до розпорядження голови львівської облдержадміністрації «Про відзначення у 2011 році Року полковника Євгена Коновальця» висвітлювати тему: «Євген Коновалець – символ української нації».

Крім цього, восени передбачено організувати і провести серед учнівської молоді обласний історико-дослідницький конкурс серед учнівської молоді «Славетні імена. Євген Коновалець» та літературний конкурс «Євген Коновалець: життя, віддане за Україну».

Нагадаємо, управління Львівської облдержадміністрації може забезпечити 105 тис. грн. для проведення заходів у межах відзначення на Львівщині «Року Євгена Коновальця», решту коштів треба залучати на спонсорській основі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук