У школах Вроцлава викладатимуть українською мовою

У місті організовують мовні курси для іноземців

У школах Вроцлава викладатимуть українською мовою
фото TVN24.pl
У школах Вроцлава викладатимуть українською мовою

У школах міста Вроцлав з початку нового навчального року з'являться класи, де викладання буде вестись українською мовою. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Зазначається, що ці заходи – це відповідь міської влади на зростання числа іноземців, в основному українців, яких останнім часом у Вроцлаві оселяється все більше.

«Найбільшою групою іноземців у Вроцлаві є українці і саме до них, перш за все, були спрямовані міські програми підтримки», - сказав президент Вроцлава Рафал Дуткевич.

У проекті бере участь близько 80 установ, це, для прикладу, бібліотеки, неурядові організації, будинки культури, церкви і релігійні об'єднання.

Весь проект буде координуватися Вроцлавським центром інтеграції, а навчання проводитимуть близько 200 добровольців, хоча цілком можливо, що охочих навчати буде більше.

«Якщо процес поселення українців у Вроцлаві буде тривати, що цілком добре для міста, ми хотіли б, щоб українці відчували, що у Вроцлаві їхні діти можуть залишатися на зв'язку з культурою своєї країни», - сказав президент Вроцлава.

У Вроцлавських початкових школах навчається 269 дітей - іноземців, з яких переважна більшість - діти з України.

Нагадаємо, в Україні з цього навчального року учні 10-11 класів навчатимуться за новими програмами з історії України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук